Salón

Nie sme len obyčajné kaderníctvo pre deti.
Sme prvý detský salón v Bratislave, kde Vaše detičky nielen ostriháme a vymyslíme úžasné účesy, ale aj ošetríme ručičky a nalakujeme nechtíky.

Potrebujete nový fancy účes na párty, oslavu alebo inú príležitosť? Zvládneme všetko cez umývanie, regeneráciu, strihanie, česanie, kulmovanie, žehlenie, až po namodelovanie účesu hviezd.

Ak sa Vaše dieťatko bojí strihania, príďte sa najprv pozrieť. Môže pohrať v našom detskom kútiku, nasadnúť do autíčka a zoznámiť sa s prostredím. K tomu všetkému samozrejme nesmú chýbať rozprávky.

Naše milé kaderníčky každé dieťatko presvedčia, že k strihaniu vláskov žiaden plač netreba. A za každé statočné ostrihanie ich neminie sladká odmena. Mamičkám a oteckom zatiaľ pripravíme chutnú kávičku.

Detičkám, ktoré čaká úplne prvé strihanie v detskom kaderníctve, môžu nechať maminky vlásky zarámovať.

Na ošetrenie vláskov používame 100% vegánsku kozmetiku Original Sprout, ktorá využíva esenciálne oleje a neobsahuje parabény, sulfáty, minerálne (ropné) oleje, ani chemické či syntetické hormonálne látky. Navyše obsahuje výťažky z byliniek (napr. rozmarín), ktoré odoženú aj všičky, čo ocenia nielen detičky, ale aj mamičky.

K skvelému účesu patria aj upravené nechtíky. Tie si môžu Vaše malé ratolesti nechať ošetriť a nalakovať najbezpečnejším lakom na nechty značky Snails (Safe Nails), ktorý je exkluzívne vyrobený pre deti a dá sa umyť mydlom a vodou. Pre väčšie slečny máme v ponuke rodinnú americkú značku Ella+Mila, ktorej laky na nechty patria medzi jedny z najmenej toxických.

A to ešte nie je všetko. Anglická značka Bomb Cosmetics, ktorej výrobky si môžete u nás zakúpiť, Vám i Vašim detičkám spríjemní kúpeľ doma originálnymi šumivými bombami alebo muffinmi s vysokým podielom bambuckého a kakaového masla. Váš domov zase prevoňajú nádherné sviečky v plechovkách alebo skle.

Všetky produkty značky Bomb Cosmetics sú prírodné, obsahujú esenciálne oleje a každučký jeden výrobok je jedinečný, pretože sú ručne robené.

Všetky produkty, ktoré u nás používame, sú "cruelty-free", čiže nie sú testované na zvieratkách ani neobsahujú zložky, ktoré boli testované na zvieratkách.

Od nás proste Vaše detičky nebudú chcieť odísť.