Copček rastie a mení sa na rodinné kaderníctvo. Od 1. augusta 2020 môžu naše služby využívať nielen detičky ale aj dospeláci. Navštívte nás od augusta na novej adrese Miletičova 5. Tešíme sa na Vás. Zistite viac.
 • Odstraňovač nechtovej kožtičky

  Odstraňovač nechtovej kožtičky

  Tento produkt bol vyrobený na zjemnenie a odstránenie vysušenej a zhrubnutej nechtovej kožtičky. Obsahuje glycerín a jojobový olej. Návod na použitie: Naneste na nechtovú kožtičku a nechajte pôsobiť 2-3 minúty. Jemne zatlačte kožtičku s pomarančovým drievkom a opláchnite s vlažnou vodou. Ella+Mila produkty sú bez 7 chemikálií, ktoré iné laky možu obsahovať. Nielenže neobsahujú toluén, dibutyl ftalát a formaldehyd, ale dokonca ani gáfor, formaldehydovú živicu THPH a xylén. Sú vegánske, netestované na zvieratkách a certifikované PETA organizáciou. Všetky produkty Ella+Mila sú vyrobené v USA.

  9,90 €
  kúpiť
 • Olej na nechtovú kožtičku

  Olej na nechtovú kožtičku

  Tento produkt obsahuje zmes prírodných olejov, ktoré spolu zjemňujú a hydratujú nechtovú kožtičku. Základom zloženia je mandľový olej, slnečnicový olej, arganový olej a extrakt z pagaštana konského. Ideálny aj na posilnenie jemných a rýchlo sa lámacích nechtov. Návod na použitie: Naneste na nechty a nechtovú kožtičku a masírujte max. 10 minút. Jemne pozatláčajte kožtičku napríklad s pomarančovým drievkom. Po použití si umyte ruky s mydlom a vodou. Ella+Mila produkty sú bez 7 chemikálií, ktoré iné laky možu obsahovať. Nielenže neobsahujú toluén, dibutyl ftalát a formaldehyd, ale dokonca ani gáfor, formaldehydovú živicu THPH a xylén. Sú vegánske, netestované na zvieratkách a certifikované PETA organizáciou. Všetky produkty Ella+Mila sú vyrobené v USA.

  9,90 €
  kúpiť
 • Zmatňujúci vrchný lak

  Zmatňujúci vrchný lak

  Jedna vrstva laku zmení Váš lesklý lak na nechty na nádherne matný. Použite na celý necht alebo len na jeho časť, čím dosiahnete zaujímavý dvojitý efekt. Ella+Mila produkty sú bez 7 chemikálií, ktoré iné laky možu obsahovať. Nielenže neobsahujú toluén, dibutyl ftalát a formaldehyd, ale dokonca ani gáfor, formaldehydovú živicu THPH a xylén. Sú vegánske, netestované na zvieratkách a certifikované PETA organizáciou. Všetky produkty Ella+Mila sú vyrobené v USA.

  9,90 €
  kúpiť