• Odstraňovač nechtovej kožtičky

  Odstraňovač nechtovej kožtičky

  Tento produkt bol vyrobený na zjemnenie a odstránenie vysušenej a zhrubnutej nechtovej kožtičky. Obsahuje glycerín a jojobový olej. Návod na použitie: Naneste na nechtovú kožtičku a nechajte pôsobiť 2-3 minúty. Jemne zatlačte kožtičku s pomarančovým drievkom a opláchnite s vlažnou vodou. Ella+Mila produkty sú bez 7 chemikálií, ktoré iné laky možu obsahovať. Nielenže neobsahujú toluén, dibutyl ftalát a formaldehyd, ale dokonca ani gáfor, formaldehydovú živicu THPH a xylén. Sú vegánske, netestované na zvieratkách a certifikované PETA organizáciou. Všetky produkty Ella+Mila sú vyrobené v USA.

  9,90 €
  kúpiť
 • Olej na nechtovú kožtičku

  Olej na nechtovú kožtičku

  Tento produkt obsahuje zmes prírodných olejov, ktoré spolu zjemňujú a hydratujú nechtovú kožtičku. Základom zloženia je mandľový olej, slnečnicový olej, arganový olej a extrakt z pagaštana konského. Ideálny aj na posilnenie jemných a rýchlo sa lámacích nechtov. Návod na použitie: Naneste na nechty a nechtovú kožtičku a masírujte max. 10 minút. Jemne pozatláčajte kožtičku napríklad s pomarančovým drievkom. Po použití si umyte ruky s mydlom a vodou. Ella+Mila produkty sú bez 7 chemikálií, ktoré iné laky možu obsahovať. Nielenže neobsahujú toluén, dibutyl ftalát a formaldehyd, ale dokonca ani gáfor, formaldehydovú živicu THPH a xylén. Sú vegánske, netestované na zvieratkách a certifikované PETA organizáciou. Všetky produkty Ella+Mila sú vyrobené v USA.

  9,90 €
  kúpiť
 • Olejový sojóvý odlakovač

  Olejový sojóvý odlakovač

  Odlakovač na sójovej báze je navrhnutý tak, aby účinne odstránil všetky prírodné laky na nechty. Obsahuje vitamíny A, C a E, rovnako ako levanduľový esenciálny olej, ktorý hydratuje a ošetruje nechty. Tento produkt neobsahuje acetón ani škodlivé acetáty, ktoré vysušujú pokožku a nechty. Je vegánsky, netestovaný na zvieratách - certifikovné PETA organizáciou. Návod na použitie: odlakovač naneste na vatový tampónik. Zotrite lak na nechty navlhčeným tampónikom, až kým nie je lak úplne odstránený. Upozornenie: odlakovač môže poškodiť akrylátové alebo plastové povrchy.

  19,90 €
  kúpiť
 • Zmatňujúci vrchný lak

  Zmatňujúci vrchný lak

  Jedna vrstva laku zmení Váš lesklý lak na nechty na nádherne matný. Použite na celý necht alebo len na jeho časť, čím dosiahnete zaujímavý dvojitý efekt. Ella+Mila produkty sú bez 7 chemikálií, ktoré iné laky možu obsahovať. Nielenže neobsahujú toluén, dibutyl ftalát a formaldehyd, ale dokonca ani gáfor, formaldehydovú živicu THPH a xylén. Sú vegánske, netestované na zvieratkách a certifikované PETA organizáciou. Všetky produkty Ella+Mila sú vyrobené v USA.

  9,90 €
  kúpiť