Janod - Drevená vkladačka 4 korytnačky

Milé drevené vkladacie puzzle v tvare 4 korytnačiek je skvelou pomôckou na rozvoj jemnej motoriky vašich ratolesti. Hračka so 4 korytnačkami je jednoduchá, zaujímavá a zároveň veľmi užitočná pre vývin dieťaťa. Pomocou drevenej vkladačky sa dieťatko učí o rôznych tvaroch a farbách, rozvíja jemnú detskú motoriku a tiež koncentráciu, pretože dieťatko sa musí pri skladaní tvarov sústrediť.

Manipuláciou s drevenými hračkami sa rozvíja jemná detská motorika, skúmaním drevených povrchov sa zvyšuje a rozvíja hmatová citlivosť. Drevo na hračkách Janod je ošetrené tak, aby sa neštiepilo a použité farby a laky na povrchovej úprave sú zdravotne neškodné a bezpečné. Vďaka použitým materiálom a jedinečnému dizajnu bude vkladačka Janod dlho obľúbeným spoločníkom vašich detí. Janod je držiteľom certifikátu FSC (Forest Stewardship Council), čo označuje drevo, ktoré je vyťažené zo zodpovedne obhospodarovaných lesov bez narušenia rovnováhy v prírode a obmedzovania pôvodných obyvateľov.

Zloženie

drevená vkladačka so štyroma korytnačkami / rozmer 20,5x20,5x5cm / vhodná pre deti od 18 do 36 mesiacov / pestré farby / unikátny francúzsky dizajn

21,99 €