Janod - Hudobná šperkovnička Mačička

Štýlová hudobná šperkovnička v tvare srdiečka s mačičkovým motívom je skvelým darčekom pre malé aj veľké dievčatá. Šperkovnička obsahuje zrkadielko a priestor na uchovanie drobností - koráliek, náramkov, gumičiek, sponiek: Po otvorení privíta malú parádnicu príjemná melódia a srdiečko, ktoré sa točí do rytmu hudby po natočení šperkovnice.

Detská šperkovnica s mačičkovým motívom má úžasný francúzsky dizajn, jemné ružové farebné prevedenie, tvar srdiečka a rozmery 13*12*9 cm. Je vhodná pre deti od 3 rokov. Hračky francúzskej značky Janod majú dlhoročnú tradíciu, pričom sa pri výrobe využívajú moderné technológie a sú splnené požiadavky súčasných detí, ale aj rodičov. Všetky hračky Janod majú istý vzdelávací význam, pretože vo veľkej miere prispievajú k mentálnemu a fyzickému rozvoju dieťaťa. Manipuláciou s hračkami Janod sa rozvíja jemná detská motorika, skúmaním povrchov sa posilňuje hmatová citlivosť. Dievčatá sa parádením a odkladaním šperkov do svojej vlastnej šperkovnice približujú svetu dospelých.

Zloženie

ružová hudobná šperkovnička v tvare srdiečka / rozmery 13x12x9cm / vhodná pre deti od 3 do 8 rokov / unikátny francúzsky dizajn

15,99 €