Janod - Puzzle Lola na čajovej párty

Pridajte sa k nám nám na úžasnú čajovú párty s Lolou a jej kamarátmi. Puzzle obsahuje dva rôzne obrázky s počtom dielikov 24 a 36 v praktickom balení. Rozmer jedného poskladaného obrázku je 40x22 cm.

Puzzle rozvíjajú logické myslenie, pozornosť, pamäť, predstavivosť, rozlišovanie farieb, tvarov a veľkosti. Učia deti vnímať vzťah medzi časťami a celkom a sú užitočné pri rozvoji motoriky rúk. Sú zo zdravotne bezpečných materiálov a farieb a spĺňajú tie najprísnejšie štandardy a predpisy pre maximálnu bezpečnosť detí. Všetky hračky Janod majú edukačný charakter, pretože vo veľkej miere prispievajú k mentálnemu a fyzickému rozvoju dieťaťa. Hračky Janod získali medzinárodne ocenenia PAL Awards, za hračky podporujúce rozvoj reči a zlatá priečka v Best Toy Award v Oppenheim Toy Portfolio Award, kde o víťazovi rozhodujú rodičia, pedagógovia a deti.

Zloženie

2 obrázky s počtom dielikov 24 a 36 / motív policajné auto / rozmery poskladaného puzzle 40*22 cm / zo zdravotne bezpečných materiálov a farieb / vhodné pre deti od 3 do 6 rokov / praktické balenie / úžasný francúzsky dizajn

9,99 €