Original Sprout - prírodný balzam na kučeravé vlasy

Nezáleží na tom, ako veľmi sú kučeravé vaše vlasy. Tento balzam upokojí a hydratuje každý druh kučeravých vlasov, posilňuje ich a ochraňuje pomocou jojobového proteínu. Nikdy nelepí a perfektne sa vsiakne do vlasov. S týmto balzamom budete mať pocit hodvábnych a zdravých vlasov.

Original sprout je globálna značka prírodnej vlasovej a telovej kozmetiky, ktorá je vegánska, etická (netestovaná na zvieratkách) a neobsahuje žiadne chemické a syntetické hormonálne látky. Neobsahuje žiadne parabény, sulfáty, formaldehyd, minerálne (ropné) oleje, výrobky sú parfumované prírodnými výťažkami a esenciálnymi olejmi a sú biologicky rozložiteľné. Všetky deti milujú príjemnú vôňu Original Sprout. Balenie 118ml.

Zloženie

Water [Aqua with Extracts of Organic Rosmarinus Officinalis (Rosemary) Leaf, Organic (Calendula) Officinalis Flower, Organic Vaccinum Macrocarpon (Cranberry) Fruit, Organic (Arnica) Montana Flower, Organic Cucumis Sativus (Cucumber) Fruit], Vegetable Glycerin, Behentrimonium Methosulfate, Cetearyl Alcohol, Panthenol(Vitamin B), Cinnamidopropyltrimonium Chloride, Hydrolyzed (Jojoba) Protein, Hydroxyethylcellulose, Dimethicone, Cetrimonium Chloride, Citric Acid, Sodium Benzoate, Polyaminopropyl Biguanide, Potassium Sorbate, Parfum with Natural Extracts

13,90 €