Copček rastie a mení sa na rodinné kaderníctvo. Od 1. augusta 2020 môžu naše služby využívať nielen detičky ale aj dospeláci. Navštívte nás od augusta na novej adrese Miletičova 5. Tešíme sa na Vás. Zistite viac.

Original Sprout - prírodný balzam na kučeravé vlasy

Nezáleží na tom, ako veľmi sú kučeravé vaše vlasy. Tento balzam upokojí a hydratuje každý druh kučeravých vlasov, posilňuje ich a ochraňuje pomocou jojobového proteínu. Nikdy nelepí a perfektne sa vsiakne do vlasov. S týmto balzamom budete mať pocit hodvábnych a zdravých vlasov.

Original sprout je globálna značka prírodnej vlasovej a telovej kozmetiky, ktorá je vegánska, etická (netestovaná na zvieratkách) a neobsahuje žiadne chemické a syntetické hormonálne látky. Neobsahuje žiadne parabény, sulfáty, formaldehyd, minerálne (ropné) oleje, výrobky sú parfumované prírodnými výťažkami a esenciálnymi olejmi a sú biologicky rozložiteľné. Všetky deti milujú príjemnú vôňu Original Sprout. Balenie 118ml.

Zloženie

Water [Aqua with Extracts of Organic Rosmarinus Officinalis (Rosemary) Leaf, Organic (Calendula) Officinalis Flower, Organic Vaccinum Macrocarpon (Cranberry) Fruit, Organic (Arnica) Montana Flower, Organic Cucumis Sativus (Cucumber) Fruit], Vegetable Glycerin, Behentrimonium Methosulfate, Cetearyl Alcohol, Panthenol(Vitamin B), Cinnamidopropyltrimonium Chloride, Hydrolyzed (Jojoba) Protein, Hydroxyethylcellulose, Dimethicone, Cetrimonium Chloride, Citric Acid, Sodium Benzoate, Polyaminopropyl Biguanide, Potassium Sorbate, Parfum with Natural Extracts

13,90 €