Copček rastie a mení sa na rodinné kaderníctvo. Od 1. augusta 2020 môžu naše služby využívať nielen detičky ale aj dospeláci. Navštívte nás od augusta na novej adrese Miletičova 5. Tešíme sa na Vás. Zistite viac.
Original Sprout Tahiti - hydratačný olej nielen na vlasy
Náš tip

Original Sprout Tahiti - hydratačný olej nielen na vlasy

Nemastný vegánsky hydratačný olej s tropickým leskom na vlasy a pokožku vyživuje vlasy a vracia im zdravý lesk s božskou tropickou vôňou a okamžite upokojí aj suché ruky, lakte a nohy.

Original sprout je globálna značka prírodnej vlasovej a telovej kozmetiky, ktorá je vegánska, etická (netestovaná na zvieratkách) a neobsahuje žiadne chemické a syntetické hormonálne látky. Neobsahuje žiadne parabény, sulfáty, formaldehyd, minerálne (ropné) oleje, výrobky sú parfumované prírodnými výťažkami a esenciálnymi olejmi a sú biologicky rozložiteľné. Všetky deti milujú príjemnú vôňu Original Sprout. Balenie 118ml.

Zloženie

Cyclopentasiloxane, Dimethicone, Dimethiconol, Ananas Sativus (Pineapple) Fruit Extract, Cocos Nucifera(Coconut) Oil, Cyclohexasiloxane, Dipteryx Odorata Seed Extract, (Gardenia Tahitensis) Flower Extract, Linum Usitatissimum (Linseed) Seed Extract, Prunus Armeniaca (Apricot) Fruit Extract, Pyrus Malus (Apple) Fruit Extract, Rubus Idaeus (Raspberry) Fruit Extract, Ethylhexlglycerine, Vanilla Planifolia Fruit Extrac, Cocos Nucifera (Coconut) Extract

17,90 €