Copček rastie a mení sa na rodinné kaderníctvo. Od 1. augusta 2020 môžu naše služby využívať nielen detičky ale aj dospeláci. Navštívte nás od augusta na novej adrese Miletičova 5. Tešíme sa na Vás. Zistite viac.
Original Sprout - zázračné uhladzujúce sérum na rozčesanie zamotaných vlasov
Náš tip

Original Sprout - zázračné uhladzujúce sérum na rozčesanie zamotaných vlasov

So zázračným uhladzujúcim rozčesávačom značky Original Sprout sa stanú pre vás zamotané vlasy minulosťou. Obsahuje organické zvláčňujúce látky, s ktorými bude rozčesávanie vlasov rýchlejšie a bez námahy. Vlasy ostanú po použití hodvábne jemné a lesklé. Výrobky značky Original Sprout obsahujú okrem iného výťažky z rozmarínu, ktorý odpudzuje vši, čo je veľmi vítané najmä rodičmi školopovinných detí.

Original sprout je globálna značka prírodnej vlasovej a telovej kozmetiky, ktorá je vegánska, etická (netestovaná na zvieratkách) a neobsahuje žiadne chemické a syntetické hormonálne látky. Neobsahuje žiadne parabény, sulfáty, formaldehyd, minerálne (ropné) oleje, výrobky sú parfemované prírodnými výťažkami a esenciálnymi olejmi a sú biologicky rozložiteľné. Všetky deti milujú príjemnú vôňu Original Sprout. Balenie 354ml.

Zloženie

Voda [Water with Extracts of Organic (Calendula) Officinalis Flower, Organic Rosmarinus Officinalis (Rosemary) Leaf, Organic Vaccinium Macrocarpom (Cranberry) Fruit, Organic (Arnica) Montana Flower, Organic Cucumis Sativus (Cucumber) Fruit], Vegetable Glycerin, Panthenol, Behentrimonium Methosulfate, Cinnamidopropyltrimonium Chloride, Cetearyl Alcohol, Hydrolyzed (Jojoba) Protein, Cocomidopropyl Betaine, Cetrimonium Chloride, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Polyaminopropyl Biguanide, SD Alcohol 40, Diheptyl Succinate, Capryloyl Glycerin/Sebacic Acid Copolymer, Parfum with Natural Extracts

23,90 €